Novinka v registraci čtenářů - rodinná registrace

Drobečková navigace » Hlavná stránka » Akce » Novinka v registraci čtenářů - rodinná registrace

news img

Při obnovení registrace nebo při zcela nové registraci v případě, že v rodině chodí nebo chtějí chodit do knihovny i ostatní členové rodiny, doporučujeme výhodnou nabídku tzv. rodinné registrace. Ušetříte. 

Při dvou- a vícečlenné rodině, kde chodí do knihovny dva a více jejích členů, platí se jeden poplatek ve výši 220,- Kč na dobu 12 po sobě jdoucích měsíců. Př.: do knihovny si chodí nebo chtějí půjčovat knihy jeden z rodičů a jeho dvě děti, tak při registraci za všechny tři uhradí poplatek 220,- Kč a od nás budou vystaveny tři průkazky, pro každého zvlášť. Ušetří 100,- Kč. Nebo př. manželé senioři půjčují si oba knihy v naší knihovně na jeden čtenářský průkaz, tak při obnovení registrace mohou uhradit 220,- Kč, každý bude mít svůj čtenářský průkaz, ušetří 20,- Kč. Výhodné je to pro čtoucí rodiny, kde do knihovny chodí si půjčovat knihy oba rodiče a jejich děti. Tam úspora registračního poplatku může být  200,- Kč i více. Nebude již platit, že na jeden čtenářský průkaz vystavený na dítě nebo dospělého, si může půjčovat každý v rodině. V platnosti zůstává, že každý zaregistrovaný čtenář v naší knihovně si může půjčovat knihy v dospělém i dětském oddělení a také na naší pobočce v Místní knihovně Drahotuše. Samozřejmě může se každý zaregistrovat zvlášť za individuální poplatek dle ceníku (dospělý 120,- Kč, dítě, student 100,- Kč).    

 

Vložené: 03. 10. 2018       V menu: Akce

AKTUÁLNÍ NOVINKY

ZMĚNA V PROGRAMU - Knihovnická literární noc

Městská knihovna informuje: V úterý 23. října dochází ke změně v programu Knihovnické literární noci, kterou pořádáme v rámci Prvorepublikového týdne knihovny.

Připravujeme na listopad - 7. 11.

Audiovideo beseda "Na kole do horských vesnic Ázerbajdžánu" s cyklocestovatelem Radomírem Čížkem se koná ve středu 7. listopadu od 17 hodin v Zámeckém klubu. Vstupné 70 Kč.

Naše nová telefonní čísla

Informujeme, že nyní máme v knihovně nová telefonní čísla (mobil) pro jednotlivá oddělení a pracoviště:

 

1. listopad - VETŘELKYNĚ A JÁ

Ve čtvrtek 1. listopadu v 18 hodin zveme všechny mladé i starší milovníky literatury na besedu s autorským čtením mladé hranické debutující autorky Kláry Nováčkové, která vám představí svoji první knihu Vetřelkyně a já. Kniha vyšla v posledních zářijových dnech v nakladatelství Garamond. 

 

Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna
kniha