Beseda se spisovatelkou J. Černou pro nemoc odpadá

Drobečková navigace » Hlavná stránka » Akce » Beseda se spisovatelkou J. Černou pro nemoc odpadá

news img

Jako hlavní součást Knihovnické literární noci jsme vám chtěli nabídnout besedu s hranickou spisovatelkou historických románů Jaroslavou Černou, a to v úterý 23. října od 18 hodin ve studovně naší knihovny. Bohužel paní J. Černá náhle onemocněla, proto její beseda tento večer odpadá. Místo ní začneme představením nejžhavějších literárních novinek z posledních dnů a pak bude následovat další program.

Zveme všechny zájemce čtenáře i ne-čtenáře posedět a prohlédnout si naše nově zrekonstruované prostory knihovny v podvečerním čase. Na programu večera je i výprava do temné radniční věže s prohlídkou obrazů malíře Hranic Jana Pinkavy a pohledy na noční město z výšky, vyzkoušíme také nové plátno a dataprojektor ve studovně promítnutím dokumentárního filmu Věry Chytilové o T. G. Masarykovi. Vstup zdarma. Káva a čaj k dobré pohodě zajištěny.

 

 

Vložené: 07. 10. 2018       V menu: Akce

AKTUÁLNÍ NOVINKY

ZMĚNA V PROGRAMU - Knihovnická literární noc

Městská knihovna informuje: V úterý 23. října dochází ke změně v programu Knihovnické literární noci, kterou pořádáme v rámci Prvorepublikového týdne knihovny.

Připravujeme na listopad - 7. 11.

Audiovideo beseda "Na kole do horských vesnic Ázerbajdžánu" s cyklocestovatelem Radomírem Čížkem se koná ve středu 7. listopadu od 17 hodin v Zámeckém klubu. Vstupné 70 Kč.

Naše nová telefonní čísla

Informujeme, že nyní máme v knihovně nová telefonní čísla (mobil) pro jednotlivá oddělení a pracoviště:

 

1. listopad - VETŘELKYNĚ A JÁ

Ve čtvrtek 1. listopadu v 18 hodin zveme všechny mladé i starší milovníky literatury na besedu s autorským čtením mladé hranické debutující autorky Kláry Nováčkové, která vám představí svoji první knihu Vetřelkyně a já. Kniha vyšla v posledních zářijových dnech v nakladatelství Garamond. 

 

Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna
kniha