Výběr novinek

Drobečková navigace » Hlavná stránka » Pro děti » Výběr novinek

Hlavní obsah stránky

Ahoj kluci a děvčata, milí naši čtenáři,

pokud si rokliknete na našem webu kolonku Nové knihy, pro děti, naleznete tam několik vybraných tipů nových knih. Ale všechny novinky se nám tam nevešly, proto odkazuji na náš on-line katalog http://katalog.mek.hranet.cz/ , kde naleznete v seznamech a novinkách další nové tituly. Jsou označeny písmenem "M". Pokud se vám některá kniha zalíbí a bude momentálně půjčená, můžete si ji z domova rezervovat ze svého počítače. Potřebujete k tomu svou čtenářskou průkazku s číslem, které vyplníte po kliknutí na slovo rezervuj pod vybraným titulem a musíte také vyplnit PIN, což je datum vašeho narození v pořadí rok, měsíc a den na dvě místa (př. 21. 3. 2001 = PIN je pak 010321). Zatrhnete políčko dětské oddělení a je to hotovo. Pak už jen čekáte, až čtenář, co má knihu půjčenou, ji dočte.Zkuste si to. není to těžké. A bavte se při vyhledávání knih.

 

 

 

 

 

 
 

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Co v listopadu? Na kole do hor a zapadlých koutů Gruzie

Městská knihovna zve na skvělou dobrodružnou virtuální výpravu až do nejzapadlejších koutů Gruzie, na kterou se společně vypravíme s cyklocestovatelem Radomírem Čížkem.

 

 

Z Týdne knihoven - prodloužené akce

Týden knihoven skončil, ale některé akce z tohoto Týdne dále pokračují. K dispozici bude burza vyřazených knih, kterou stále doplňujeme. Bazar pro všechny, kteří nechtějí knihy házet do kontejnerů. Nadále můžete přinášet knihy, které doma už nepotřebujete, anebo si vybrat z bazaru nějakou knihu, která se bude líbit a odnést si ji domů - zdarma. ​Výstavka starých tisků také pokračuje. Využijte jedinečnou možnost shlédnout malou ukázku z původní Gallašovy knihovny a staré farní knihovny, které jsou součástí depozitářů městského muzea. 

Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna
kniha